LEVENT OTEL İSTANBUL HAKKIMIZDA

İstanbul otel ve otelleri içersinde 3. şubesini açarak bu sektörde yerini alan ve bu konumda hedeflerine hızla yükselen, Levent Otel İstanbul'un servis ve hizmet kalitesi, gerçekleştirmiş olduğu her projede standartları ve tecrübesi kanıtlanmış personel ve yönetimi ile şekillenmiştir.Aile işletmesi olarak hizmet verdiğimiz otellerimiz, ağırlıklı olarak şirket ve kliniklerle çalışmaktadır. Etiler, Levent, Zincirlikuyu, Mecidiyeköy, Maslak, İstinye, Sarıyer, Beşiktaş, Şişli ve Taksim bölgelerindeki Sağlık Kuruluşları olan Estetik ve Güzellik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri ve Tüp Bebek Merkezleri gibi sağlık kuruluşlarının yanı sıra, çeşitli bölgelerdeki şirketlerin İstanbul’da görev yapmak üzere gelen misafirlerini günlük, haftalık ve aylık olarak otellerimizde ağırlamaktadır.

1960 yıllarında Almanya’nın ESSEN şehrinde yaşayan bir Türk ailesinin, 1998 yılında Türkiye’ye dönmesinden sonra açılan ve ilk otelimiz olan OTEL GÜL 1999 yılında misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. 10 Senelik deneyim ve tecrübemizle, ikinci otelimiz olan LEVENT OTEL’i 2009 yılında sizlerin hizmete sunmuş bulunmaktayız. Otellerimiz İstanbul Otelciler Birliği’ne bağlı, Butik otellerdir.

TOM09618 TOM09618

Sağlık merkezleri ile yapmış olduğumuz çalışmalarımızda, operasyonlar sonrasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü yardımlarınız için, güler yüzlü personelimiz ile otelimizde mevcut hizmetlerle servis vermekteyiz. Saç ekim merkezlerine gelen hastalarımıza operasyon sonrasında ki ağrılarının hafiflemesi için buz torbası , Tüp bebek merkezlerine gelen misafirlerimize odalarında iğne yapılabilmesi için görevli hemşire çağırmakta ve tedavi saatlerini takip etmek hizmetlerimizden bazılarıdır.

Yurtdışından sağlık kuruluşlarına operasyonlara gelen misafirlerimiz kendilerini evlerinde gibi hissederek, hijyen ve temizlik konusunda memnuniyetle ayrılmaktadır.Şirketlerde görev yapan çalışan misafirlerimiz, sabah erkenden işlerine gidip, akşam odalarında sükunet içindeki ortamımızla dinlenerek memnuniyetlerini bildirmektedirler.

Otellerimiz 24 saat kamera kayıtları altında, güvenli ve ekonomiktir. Her gün odalarda ki temizlik ve oda servisi hizmetleri ile, misafirlerimizi memnuniyetle ağırlamak görevimizdir.

İstanbul’daki eviniz” Sloganı ile inandığımız ilkemizi, sizlere her geçen gün hissettirebilmek arzusundayız. Ayrıca Talatpaşa caddesinden geçen ŞİŞLİ, BEŞİKTAŞ ve LEVENT dolmuş ve otobüsleri ile ulaşım sık aralıklarla mümkündür. Taksim’den metro ile 10 dakika da 1.Levent, Kanyon Alışveriş merkezine ulaşılabilmekte olup, Levent otel’e 5 dakika, Gül otel’e 10 dakika yürüyüş mesafesi ile yakınlığımızdan dolayı öncelikli tercih edilen oteller içinde olmaktan gurur duymaktayız.

İstanbul Avrupa yakası otellerimizden Alışveriş ve İş Merkezlerine olan yakınlığı ile tercih edilen otellerimizde, sizleri de ağırlamaktan memnuniyet duyarız.