LEVENT OTEL HAKKINDA

Istanbul Avrupa yakası otellerimiz Gül Hotel ve My Rose Hotel'den sonra LEVENT HOTEL İstanbul ; Mecidiyeköy, Zincirlikuyu (Zorlu Center 1,2 km), Levent, 4 Levent, Maslak, Beşiktas, Kagıthane, ve Etiler'de iş, sağlık, kültür, alışveriş ve spor meraklıları için ideal bir adrestir. Levent Hotel en uygun fiyata, en iyi hizmeti siz değerli misafirlerimize sunmayı hedeflemiştir.

Güvenli Turizm

FAVORİ ODALARIMIZ

Klima, Lcd tv 81 Ekran Uydu Yayını, Telefon, WC/Banyo, Banyo Malzemeleri/Terlik, Wi-Fi /Ücretsiz, Merkezi Isıtma Sistemi

STANDART HİZMETLERİMİZ

Levent, 4 Levent, Maslak, Etiler, Kağıthane, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu ya gelecek olan misafirleri Mükemmel servis anlayışıyla hizmetini sürdürmekte olan otellerimizi sizlerin beğenisi ve hizmetine sunuyoruz.

Restaurant / a la carte

A-la carte restaurantımızı İtalyan ve Türk yemekleri ile hizmetinize sunuyoruz.

Free Wifi

-

Toplantı Salonu

Levent Otel İstanbul siz değerli misafirlerimizin 1 adet toplantı salonu ve servis personeli ile ev sahipliği yaparak, bu konuda iyi çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz

Online check in /Posta / Paket Servisi

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

İstanbul otelleri içerisinde ekonomik fiyat, merkezi konum, Şehir içinde sorunsuz ulaşım kolaylığı, Yüksek hızda ücretsiz internet , Şişli ve Beşiktaş’ı Maslak’a bağlayan Büyükdere Caddesi üzerindeki; İş kuleleri, Sabancı Center, Tekfen Tower, Türkiye’nin en yüksek gökdeleni Sapphire, Zorlu Tower 100 mt, Zorlu Holding 50 mt, Yapı Kredi Plaza gibi binalara yakınlığımız tercih nedeniniz olabilir.

Otelimizde konaklama, İstanbul’un tanınmış alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile de fark yaratır.Kanyon ve Özdilek AVM ’ne 200 mt. Metrocity’e 500 mt. mesafede olduğumuzdan, çok çeşitli ve kaliteli restoranlarda yemeğinizi yiyebilir, sinema, eğlence merkezlerinde keyifli vakit geçirebilir, alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
Kanyon A.V.M. içerisindeki 1. Levent Istasyonundan Metro ile Gayrettepe, Mecidiyeköy, Şişli, Osmanbey ve Taksim’e toplam 10 dakikada, İstanbul trafiğine girmeden kolayca ulaşabilirsiniz.
Ayrıca İstanbul Boğazı’nın güzelliğini görmek, sahilde güzel bir gezinti yapmak isterseniz, Ortaköy Sahiline olan mesafemiz sadece 5 km dir.

YAKIN YERLER

Levent Otel İstanbul'a Yakın Yerler, 4 Levent, Levent, Zincirlikuyu, Etiler, Gayrettepe ve Mecidiyeköy sadece 1 km.